• vip
 • lotniska
 • transpor osob
 • przewoz prac
 • koncerty
 • Przewozy VIP na specjalne okazje

  LiderBus dysponuje ekskluzywną limuzyną. Postaw na komfort i bezpieczeństwo!

 • Transfery lotnicze ze Szczecina

  Z nami dojedziesz bezpiecznie i na czas na berlińskie i krajowe lotniska.

 • Przewozy pasażerskie busami i autami osobowymi

  Wynajem busów z kierowcą to wygodne rozwiązanie w wielu przypadkach.

 • Usługa przewozów pracowniczych

  Nasza firma transportowa dysponuje busami do przewozu grup pracowników.

 • Wyjazdy na imprezy i koncerty

  Wśród naszych usług wyjazdy na wydarzenia kulturalne w kraju i za granicą.

Cennik

Koszty przewozu

Poniżej prezentujemy Państwu cennik na nasze usługi transportowe.

Cennik przewozów osobowych

Jazda po mieście

Bus 8+1

Autobus 20+1

Autobus 30+1

do 4 godzin limit 150 km 340 zł 440 zł 490 zł
do 8 godzin limit 300 km 580 zł 750 zł 840 zł
powyżej 8 godzin do każdej godziny
limit 30 km
stawka + 50 zł/godz. stawka + 90 zł/godz. stawka + 90 zł/godz.

Polska i zagranica

Bus 8+1

Autobus 20+1

Autobus 30+1

Stawka za kilometr dla tras
powyżej 300 km dziennie
od 1,30-1,80 zł/km od 2,80 zł/km od 3,30 zł/km
Stawka za kilometr dla tras
poniżej 300 km dziennie
stawki godzinowe stawki godzinowe stawki godzinowe
Każdy klient jest traktowany indywidualnie kosztorys kosztorys kosztorys
Dla stałych klientów zniżki kontakt kontakt kontakt

Wynajem samochodu z kierowcą na dłuższe wyjazdy pobytowe

Ceny wyjazdów krajowych i zagranicznych rozpatrywane są indywidualnie i zależą od czasu trwania wyjazdu, długości trasy, czasu pobytu na miejscu oraz aktualnych cen paliwa od 1,30-1,80 zł/km od 2,80 zł/km od 3,30 zł/km

Uwagi:

Podane powyżej ceny są cenami netto, do których należy doliczyć 8% podatku VAT. Powyższe ceny nie zawierają kosztów płatnych autostrad, tuneli, mostów, przepraw promowych, wiz wyjazdowych lub tranzytowych, parkingów, noclegów i wyżywienia dla kierowcy na wyjazdach pobytowych (wynajmujący pokrywa ich koszt)
Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. W celu uzyskania szczegółów oraz indywidualnej oferty - prosimy o kontakt!

Przykładowe ceny na indywidualne transfery na lotniska i do miast

Miasto  1-3 osoby  4-8 osób  8-20 osób 20-30 osób
Koszalin 450 pln 490 pln 950 pln 1060 pln
Kołobrzeg 330 pln 450 pln 780 pln 890 pln
Świnoujście 300 pln 390 pln 650 pln 750 pln
Międzyzdroje 280 pln 320 pln 550 pln 600 pln
Gorzów Wlkp. 280 pln 320 pln 550 pln 600 pln
Poznań lotnisko/miasto 500 pln 630 pln 1250 pln 1450 pln
Berlin lotnisko/miasto 390 pln 450 pln 1150 pln 1300 pln
Gdańsk 800 pln 900 pln 2000 pln 2250 pln

Uwagi:

Podane powyżej ceny są cenami netto, do których należy doliczyć 8% podatku VAT. Powyższe ceny nie zawierają kosztów płatnych autostrad, tuneli, mostów, przepraw promowych, wiz wyjazdowych lub tranzytowych, parkingów, noclegów i wyżywienia dla kierowcy na wyjazdach pobytowych (wynajmujący pokrywa ich koszt)

 • Zdecyduj się na wynajęcie busa Szczecin i wyrusz w daleką drogę

  W szerokiej gamie naszych usług znajdą Państwo opcję bliższych lub dalszych podróży grupowych, bądź indywidualnych. Mają Państwo, na przykład możliwość zaplanowania przejazdu z miejsca zamieszkania np. do Holandii lub Niemiec. Ponieważ tak odległe podróże wiążą się z wysoką odpowiedzialnością, każdy nasz pojazd jest skrupulatnie sprawdzany.

  Skontaktuj się telefonicznie i wynajmij Busy Szczecin

  Dzięki sugestiom naszych Klientów, jesteśmy w stanie stale podwyższać standardy oferowanych przez nas usług, uważnie przyglądając się oczekiwaniom i potrzebom naszych zleceniodawców. Jesteśmy również otwarci na stałą współpracę z tymi z Państwa, którzy takiej współpracy poszukują, gorąco do tego zachęcając. Zachęcamy więc do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy, który pomoże Państwu dobrać najbardziej optymalną ofertę.

 • Pełen profesjonalizm szczecińskiej firmy przewozowej

  Świadcząc usługi przewozowe na terenie Szczecina LiderBus spełnia najwyższe standardy. Wsłuchujemy się w sugestie Klientów i bierzemy je pod uwagę opracowując ofertę. Zapewniamy transport we wskazane miejsca terminowo i bezpiecznie. Staramy się wyjść na spotkanie każdemu wyzwaniu, oferując przy tym przyjazne dla każdego propozycje cenowe.

  Firma przewozowa Szczecin z bogatą ofertą usług

  Firma Busy Szczecin w szerokim  wachlarzu usług  posiada ofertę dotyczącą przejazdów służbowych na różne wydarzenia, zgrupowania, szkolenia czy wyjazdy integracyjne. Ciekawą propozycją są również wyjazdy na koncerty i imprezy organizowane w kraju i zagranicą. Z usług mogą korzystać osoby indywidualne, firmy i grupy zorganizowane. W naszej działalności stawiamy na niezawodność, punktualność oraz komfort i zadowolenie naszych Klientów.

 • Wynajęciu busów Szczecin optymalne rozwiązanie

  Nasza firma zapewni Państwu bezpieczne i pewne przewozy na obszarze Polski czy Unii Europejskiej, które możemy realizować dzięki Licencji Ministerstwa Transportu uzyskanej w 2013 roku. Nasi pracownicy to wysoko wykwalifikowana kadra kierowców, cechujących się wysoką kulturą osobistą i znajomością przepisów obowiązujących w różnych państwach.

  Busy Szczecin na wynajem. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

  W naszej ofercie znajdą Państwo przewozy, dedykowane dla grup oraz klientów indywidualnych. Usługa jest szczegółowo omawiana z Klientami, którzy mogą wybrać najbardziej dogodny dla siebie czas i miejsce, na które stawi się nasz nowoczesny bus. Istnieje również możliwość przewozów prywatnych do których oferujemy auta osobowe. Nasze usługi ciszą się uznaniem zadowolonych Klientów, którzy mieli już okazję skorzystać z oferty.

 • Korzystaj z przewozów Szczecin organizowanych przez LiderBus

  Działając  w branży przewozowej od 2008 roku zyskaliśmy bogate doświadczenie, które owocuje z każdym rokiem. Stale podnosimy standardy świadczonych przez Busy Szczecin usług, co przekłada się na zadowoleniem naszych Klientów. Dzięki wielorakim opcjom wyboru, mogą Państwo zdecydować się na jedno z wielu rozwiązań najlepszych w danej sytuacji.

  Szczecińskie przewozy osób najlepsze z marką Busy Szczecin

  Coraz większą popularnością cieszą się wyjazdy związane z zakupami w wielkich centrach handlowych. Wychodząc naprzeciw nowej tendencji, pragniemy osobom zainteresowanym tego rodzaju wyjazdami, ułatwić spełnienie zamierzeń. Docieramy do centrów w kraju i za granicą. Same przejazdy odbywają się 9-cio osobowymi busami o  dużej powierzchni bagażowej i wygodnym wnętrzu. Zainteresowanych zapraszamy  do kontaktu.

 • Wynajem busa Szczecin z zawodowo przygotowanym kierowcą

  Nasza firma swoją ofertę kieruje do małych i dużych przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. Proponowane usługi obejmują przewozy krajowe i zagraniczne. U nas wynajmą Państwo busa wraz z profesjonalnym kierowcą, który w bezpieczny sposób dowiezie was do celu, wybierając najkorzystniejszą trasę. Nasi kierowcy to fachowcy w każdym calu, którym można zaufać.

  Wynajęcie szczecińskiego busa na różnorakie wydarzenia

  Oferujemy usługi transportowe wszelkiego rodzaju. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i propozycje, aby proponowana przez nas oferta całościowo odpowiadała Państwa potrzebom. Świadcząc usługi przewozowe na terenie Szczecina i nie tylko, użytkujemy sprawdzone i niezawodne pojazdy. Organizujemy usługi transportowe na chrzciny, komunie, śluby, wydarzenia kulturalne itp. Wynajmując nasze busy będą Państwo usatysfakcjonowani.

 • Wynajem busów w Szczecinie na korzystnych warunkach

  Poszukując transportu na wybrane lotniska Europy, skontaktuj się z przedstawicielem naszej firmy. Nasz kierowca dowiezie Cię na miejsce, wybierając optymalną trasę bez zbędnych korków i postojów. Decydując się na naszą firmę wybierasz nie tylko komfort i bezpieczeństwo, ale również wygodę i przyjazną atmosferę, tak przydatną podczas długich podróży.

  Busy Szczecin z kierowcą na przewozy pracownicze

  Dzięki naszemu pakietowi przejazdowemu przystosowanemu do obsługi firm, znajdziecie Państwo optymalne rozwiązania. Organizujemy przewozy pracownicze w okolicach Szczecina. Start z wybranej lokalizacji, łącznie z drogą powrotną, bogato zaopatrzone busy, zawodowi kierowcy oraz stały nadzór techniczny nad naszą flotą sprawią, że podróż z nami będzie dla Państwa prawdziwą przyjemnością.

 • Przewozy Szczecin dostosowane do potrzeb

  Firma Busy Szczecin, w swojej flocie samochodowej posiada luksusowe limuzyny VIP, które spełnią największe wymagania ludzi ze świata biznesu. Nasze luksusowe auta uwiodą Państwa swoim atrakcyjnym wyglądem, bogato wyposażonym wnętrzem, zapewniając przy tym najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą.

  Oferta przewozowa na trasie Szczecin - Berlin

  Wszystkim fanom dobrej zabawy, przedstawiamy naszą ofertę związaną z wyjazdami do berlińskich parków rozrywki. Dzięki naszej Licencji na zagraniczne podróże, możecie być Państwo spokojni o komfort podczas przejazdów naszymi busami. Bezpieczeństwo i wygodę oferujemy w standardzie, który sprawi, że szczęśliwie dotrą Państwo do wybranej przez siebie lokalizacji. Wyrusz z nami po ciekawe wspomnienia.

 • Przewóz osób Szczecin - bezpieczeństwo w standardzie

  Firma Szczecin Bus to gwarancja sprawdzonej jakości. Wybór naszej marki to trafna decyzja - komfort oraz wygoda, które łączą się z bezpieczeństwem wysokiej klasy. Flota samochodowa, którą dysponujemy z pewnością spełni Państwa oczekiwania, zaskakując przestronnym wnętrzem. Wykwalifikowani kierowcy, zadbają o bezpieczeństwo w podróży.

  Przewozy osób Szczecin - bezpiecznie do celu!

  Mając bogate zaplecze samochodów oraz sprawdzonych kierowców, bez obaw zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Naszym gwarantem jest profesjonalizm.  Posiadamy szeroki wachlarz usług, m.in. wycieczki zakupowe, wyjazdy na koncerty, przewozy okolicznościowe. Zorganizuj grupę znajomych, zarezerwuj busa i w drogę. Wygodne wnętrza, miejsce na bagaże, klimatyzacja i systemy bezpieczeństwa zapowiadają podróż bez stresu.

 • Busy Szczecin idealne na wyjazdy okolicznościowe

  Korzystając z naszych propozycji, wynajmą Państwo busy na każdą okazję. Chrzciny, śluby, wyjazdy integracyjne, komunie, wesela, czy pogrzeby. Wybierając naszą firmę, mają Państwo gwarancję wysokiej jakości usług. Zapewniamy dyskrecję oraz terminowość. Przewozy pasażerskie busami o wysokim komforcie. Zgłoś się do nas i dowiedz się więcej!

  Wynajem busów w Szczecinie dla Ciebie!

  Nasza szczecińska firma zatrudnia wykwalifikowaną kadrę. Składają się na nią kierowcy z wieloletnim doświadczeniem, którzy dowiozą Państwa w każde wskazane miejsce bez problemu. Podróżując z naszymi szoferami, mogą Państwo czuć się bezpiecznie. Do dyspozycji są kilkuosobowe busy, doskonałe na wyjazdy grup zorganizowanych. W ofercie m.in. wycieczki zakupowe, wyjazdy na imprezy czy do parków rozrywki.

licencja min

Licencja przewozowa

Uzyskaliśmy licencję wystawioną przez Ministerstwo Transportu. Dzięki niej świadczymy usługi transportowe zarówno na obszarze Polski, jak i poza granicami kraju.

last minute

Oferta Last Minute

Spontaniczne wyjazdy dostarczają dużo wrażeń. Oferta Last Minute to okazja do podróżowania w atrakcyjnej cenie.
Bądź na bieżąco!

przewozy autokarowe

Przewozy autokarowe

Nasza Firma oferuje usługę wynajęcia autokaru do przewozu osób, zarówno w kraju jak i zagranicą. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Autobusy z kierowcą

Wynajem autobusu z kierowcą na trasy krajowe i zagraniczne.

Szybkie i wygodne przewozy Mercedesem Sprinterem.

Szybki kontakt

 • 606 250 720
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.